Get a quote

Get a free quote now.

Thank you! Your message has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

IT System Administrator

W PragmaGO.tech będziesz tworzyć produkty finansowe online pomagające przedsiębiorcom w rozwoju ich firm.

Wraz z zespołem będziesz pracować nad oprogramowaniem zmieniającym rzeczywistość biznesową przedsiębiorców.

Gwarantujemy ambitne, ciekawe projekty i nowoczesny stack technologiczny.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie architektury infrastruktury serwerowej
  • monitoring środowisk produkcyjnych
  • wirtualizacja i automatyczny deployment aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz zapewnienie bezpieczeństwa dla administrowanych systemów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości relacyjnych baz danych: MySQL, PostgreSQL
  • znajomości zagadnień wirtualizacji (Proxmox)
  • znajomości technik load balancingu
  • doświadczenia w administrowaniu systemami linuxowymi
  • znajomości zagadnień dotyczących konfiguracji usług (Apache2, Nginx, HAProxy, Varnish, PHP, Redis, GrayLog, Zabbix, Postfix, RabbitMQ)
  • doświadczenia w pracy z  kontenerami (Docker)
  • znajomości języka angielskiego poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • doświadczenia w pracy z narzędziami CI/CD (Jenkins / Bamboo / GitLab)
  • znajomości narzędzi do automatyzacji (np. Saltstack, Ansible) oraz systemów kontroli wersji (Git)
  • wiedzy z baz typu NoSQL (MongoDB).

Cennym dodatkiem będzie:

  • znajomość systemów zarządzania kontenerami (Docker Swarm, Kubernetes)
  • doświadczenie w pracy lub chęć nauki chmury publicznej Azure.

Warto być z nami, bo:

Ludzie to nasza największa siła

  • mamy zgrany zespół w pracy i po pracy. Razem jeździmy w góry, biegamy w Runmageddonie i bawimy się podczas wspólnych spotkań na mieście lub w naszym biurze
  • celebrujemy urodziny i ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników
  • angażujemy się w akcje charytatywne
  • doceniamy ludzi, którzy z nami pracują.

Mamy nowoczesny tech stack

  • PHP 8, Symfony 4.4+, React.js, PostgreSQL, RabbitMQ, ElasticSearch, Redis, Docker, Docker Swarm, GitHub, Jenkins
  • nasz system jest cały czas rozwijany. 80% czasu pracy poświęcamy na rozbudowywanie naszej aplikacji.

Inwestujemy w rozwój:

  • mamy budżet na szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i indywidualne
  • udostępniamy bibliotekę firmową
  • zapewniamy czas na samorozwój
  • to nasi pracownicy mają wpływ na technologię i narzędzia, z których korzystają.

Zapewniamy komfortowe warunki pracy

  • dajemy możliwość pracy o różnych porach dnia, z różnych miejsc w Europie
  • stworzyliśmy biuro, w którym mamy miejsce na pracę w skupieniu, twórczą lub na odpoczynek
  • mamy multisporta i opiekę medyczną.

Aplikuj, wysyłając e-mail z CV na adres kariera@pragmago.tech lub uzupełniając nasz formularz:
Dziękujemy, zgłoszenie zostało przyjęte.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą w sprawie rekrutacji.